Make your own free website on Tripod.com

Oyun ve Mizah Gezegeni

Telefon Sakalari
Anasayfa
Bir türkü nasil tanirsiniz?
Reha Muhtar Klasikleri
Telefon Sakalari
Geleneksel Türk Yalanlari
Karikaturler
Medya Kiyamet Nasil Duyurur?
Duvar Yazilari
En irenç espiriler
Hepsi Gerçek
Internet Beddualari
Mahkemeden alinmis gerçek bir olay
Bana ulasin
Oyun patchleri ve tam surum oyunlar
Tam Sürüm Oyunlar
Minik Oyunlar
Oyun hileleri ve trainerleri
Fikralar
Sponsorlarimiz
Oyun tam cozumleri

Telefon Şakalarını dinlemek için aşağıdaki yerlere tıklayın.Bilgisayarınıza yükleyip dinleyin!

15 yasinda bir cocuk, Bursa otobaninda ailesinin arabasini kullanirken tespit edilir ve tutuklanmasi gerekmektedir. Jandarma telefonla Cihani arar ve karakola gelmesini ve gelirken arabayi da getirmesini ister

Kabin görevlisi bir bayan ucusunu bir arkadasi ile degistirmitir. Fakat koordinator bugun ucmasi gerektigini bildirmek için telefonla Nadide hanm arar.

Üniversite örencisi bir derse kendini girmis olarak göstermek için arkadasina imza atitrir. Örenci ilerine göre ise bu yaplanin cezasi vardr.

Genç bir çocuk arkadaslari ile yoldaki bir tabelayi degistirip birakmislar. Aradan aylar geçer ve polis arkada telefonla arar ve yaptiklar sonucunda hapis yatabileceinden bahseder.

Biga askerlik subesinden aranan Kevser hanim asker kaçagi oldugunu duyunca önce çok sasirir ve kahkahalarna engel olamaz. Fakat daha sonra görevli memurun israrli ve ciddi konusmalarina bir de Jandarma tarafindan arandigi haberi eklenince isin ciddiyetini kavrar.

Kaan, askerlik ubesinden aranmaktadr ve iddialara göre asker kaçagidir. Askerligini tecil ettirmesine ragmen ubeye gelip kontrolden gecmesi gerekmektedir. Ama Kaan kendinden emindir, tecil isleminde bir problem yoktur, o bir kacak degildir ve subeye gelmeye de pek niyeti yoktur.

Nezih yeni aldigi arabanin üzerine kamyon düstügünü ve icinde birinin oldugunu duyunca biraz sasirir.

Eğleniyomuyuz Gençler