Make your own free website on Tripod.com

Oyun ve Mizah Gezegeni

Hack ve hack!

Anasayfa
Bir türkü nasil tanirsiniz?
Reha Muhtar Klasikleri
Telefon Sakalari
Geleneksel Türk Yalanlari
Karikaturler
Medya Kiyamet Nasil Duyurur?
Duvar Yazilari
En irenç espiriler
Hepsi Gerçek
Internet Beddualari
Mahkemeden alinmis gerçek bir olay
Bana ulasin
Oyun patchleri ve tam surum oyunlar
Tam Sürüm Oyunlar
Minik Oyunlar
Oyun hileleri ve trainerleri
Fikralar
Sponsorlarimiz
Oyun tam cozumleri

Başınız birisiyle dertte mi? Birinden kurtulmak mı istiyorsunuz?Chat arkadaşınız size yamuk yaptı ve intikam mı almak istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz!...

Hacker! Bu aralar çok moda birisini feci şekilde rahatsız etmek istiyorsanız başvuracağınız tek yer bir hacker.Peki ama nedir bu hack IP,port....
IP:Her bilgisayarın bir kodu vardır.IP'nizi saklayın.Adam bide portunuzu ele geçirdiyse salavat getirin!
Port:Port bulunduğunuz yer gibi bişi tam anlatılamaz.
Aşağıda size bazı basit hack programları ve hacker savunma aletleri var.Yanında kullanım klavuzu da yollayacağım.

Kullanımı

Programın client'i olan client.exe yi çalıştırın. Kesinlikle server.exe yi çalıştırmayın. Açılan uyarı penceresini " I agree " diyerek geçin. Programın kullanımı gayet kolay. Biraz ingilizceyle halledebilirsiniz. Ama yine de bilmeyenler için en önemli fonksiyonlar:

change server port Kurbandaki server ın bağlantı portunu değiştirir.
get system password Internet, email ve web site gibi şifreleri verir
get cached password Cache bellekteki şifreler için
clear password Kurbanın bütün şifrelerini siler.
file manager Dosya yöneticisi. Burdan kurbanın dosyalarını görmek, almak gibi şeyler yapmak mümkün.
application manager Uygulama yöneticisi. Kurbanın bilgisayarında açık olan programlar görülür. Kill; seçilen programı kapatır. Refresh; pencereyi tazeler.
keyboard manager Kurbanın yazdıklarını görür ve onun yerine yazarsınız.
crash windows Windows çöker
shutdown windows Windows u kapatır.

   Gelen şifre ya da bağlantı durumu gibi bilgiler ortadaki alana yazılıyor. Bunları bir belgeye kopyala/yapıştır ile kaydedebilirsiniz.Kurbandan alınan dosyalar SchoolBus klasörüne yerleşiyor. Sağ tarafta tamamen eğlenceye yönelik seçenekler var. Burdan Desktop Capture ile ekran görüntüsünü(screenshot) indirebilir ve bunun gibi eğlencelik şeyler yapabilirsiniz.

   IP scanner penceresinde IP list kutusuna taratmak istediğiniz IP aralığını yazmalısınız. Örneğin; " 212.253.140. " gibi bir giriş 212.253.140.1 ile 212.253.140.255 arasını taratır. Ama bu yol çok kullanışsızdır. Her seferinde IP aralığının yeniden girilmesi gerekir. Daha kullanışlı bir yol olarak ISS(Internet Servis Sağlayıcı) lerin IP aralıklarını veren dosyalar kullanılır. Bunun için SchoolBus IP dosyasını çekmelisiniz. Bu dosya sadece schoolbus için hazırlanmıştır. Diğer trojan tarayıcılarında çalışmayabilir.

   Bu zipli dosyayı istediğiniz bi klasöre açtıktan sonra Insert From File a tıklayın. Açılan pencereden az önce açtığınız dosyalardan birini seçin ve scanla taramaya başlayın. Program taramaya başlayacak ve trojanlı IP ler sağ tarafta çıkacak. İstediğiniz bir an stopla taramayı durdurup, scanla devam edebilirsiniz. Sağ tarafta görülen bir IP yi Connect to: kutucuğuna yazın ve connect deyin. Bir süre sonra ortadaki bölmede bağlanamazsanız Disconnected, bağlanırsanız Connected...SchoolBus2.0 gibi yazı çıkar.

   Bazı durumlarda sizden şifre isteyen pencereler açılır. Bu girmek istediğiniz server ın şifre korumalı olduğunu gösterir. Diğer trojanlarda bu şifreyi kırmak için program gerekirken SchoolBus için arkakapı (backdoor) denilen bir giriş mevcuttur. Yani bütün serverlarda aynı şifre geçerlidir. Yazacağınız şifre EFMUKL , harflerin büyük yazılması gerek.

   Sub7 2.2 için;
   Programın client i olan sub7.exe yi çalıştırın.Server.exe den uzak durun, hatta gizli yapınki yanlışlıkla bile çalıştırmayın. Program daha önceki sürümlerine oranla daha fazla seçeneğe ve esnekliğe sahip. Özellikle server ın özelliştirilmesi (editServer) oldukça gelişmiş. İlk başta bu kadar çok seçenek kafa karıştırıcı gelse de sub7 2.2 şu an piyasadaki en iyi trojan. Programın kendi sitesinde her 1 backorifice server ına karşılık 100 sub7 server ının ortalıkta dolaştığı söyleniyor. Programda bu kadar çok seçenek olması anlatımını da zorlaştırıyor. Bu sayfada konuya yabancı olanlar için sadece şifre çalma ve biraz eğlencelik atraksiyonlar anlatılacak. Biraz ingilizce ve birkaç denemeyle sub7 2.2 yi kurbanlarınız için tam bir kabusa çevirebilirsiniz.

   Program yüklendikten sonra açılan pencerenin üst kısmındaki simgeler, en çok kullanılan özelliklere birer kısayol olarak yerleştirilmiş. Yani burdaki olaylara sol taraftaki menüden de ulaşabilirsiniz. Fareyi simgelerin üzerinde tutunca ufak bir açıklama çıkıyor. İlk olarak connection\scanner\remote scanner a gelin. Local scanner eğer bir ağa bağlıysanız ağa bağlı diğer bilgisayarlarda aramak yapmak için kullanılabilir. Açılan pencereye başlangıç ve bitiş IPlerini yazın. Bilmiyorum söylememe gerek var mı ama yazacağınız IPler 1-255 arasında, noktalarla ayrılan dört tane sayı olmalı. Bağlantınızın hızına göre delayı ayarlayın. Eğer hızlı bir bağlantınız varsa delay ı azaltabilirsiniz. Start scanner la taramaya başlayın. Çıkan IPleri destination kutusuna kopya/yapıştırla geçirin ve connect e basın. Sub7 2.2 çok yeni çıkmış bir sürüm (9 mart 2001), bu nedenle IP taramayla server bulmak biraz zor. Bazı ISS'lerin IP aralıkları:

superonline 212.252.0.0 - 212.253.255.255
ttnet 212.156.0.0 - 212.156.255.255
e-kolay 62.29.5.0 - 62.29.127.255
turknet 212.57.0.0 - 212.57.26.255
ixir 213.243.0.0 - 213.243.15.255

   Sub7 2.2 server şifrelerini kıran program var mı? Onu bilmiyorum bilen varsa bi zahmet haber versin. Şifresiz olarak girdiğimizi düşünürsek kendimizi artık yedi cihanın hakimi olarak görebiliriz. Sub7 la kurban üzerinde kirli oyunlar oynayabiliriz. Bunların çoğunu programı biraz karıştırarak bulabilirsiniz. Acemiler için sadece bir kaç özellikten bahsedeyim:

   Şifre çalma olayı; advenced\password kısmında birçok şifre türü bulunmakta. Bunlar arasında ICQ şifresi çalmaktan ekran koruyucuya kadar hemen herşey var. Kurbanın dosyalarını görmek için; simgelerden shortcuts\misc shortcuts\file manager a ya tıklayın, açılan pencerenin sağ tarafından kurbanın dosya ve klasörleri üzerinde oynamalar yapılabilir. misc shortcuts bölümünde; screen capture ile ekran görüntüsü alabilirsiniz. Burda intervala kaç saniyede bir görüntü istediğinizi ayarlayın, alt tarafta full screen quality görüntünün kalitesini belirler, ne kadar düşük olursa o kadar hızlı gelir, enable mouse clicks ise gelen görüntüdeki bir pencereyi kapattığınızda kurbanın kendi ekranındaki pencere de kapanır, yani genel olarak fare kliklerini aynen kurbanda uygular. Kurbandan indirilen dosyaların nereye koyulacağını Local options\prefences kısmında dowload folder bölümünden ayarlayabilirsiniz.

   Son olarak editserver dan bahsetmek gerekebilir. Bu özellik sayesinde sub7 2.2 nin kendi klasöründeki server üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Port numarasının değiştirilmesi, server a şifre verilmesi ya da server ın kurban tarafından çalıştırılmasıyla birlikte durumu çaktırmamak için yanında başka bir program çalışması gibi.

Ilerleyen zamanlarda sitmize yeni hack programlari,trojanlari,mail bomblari,msn şifre kiricilari gibi hoş şeyler ekleyeceğim.Şimdilik bunlarlan idare edin.